Подарки хенд мейд, хендмейд (handmade), Киев, хенд-мейд подарок для любимых, весенние подарки, хорошее настроение, хенд мейд, выставка Киев, интернет-выставка handmade, авторские подарки
  
Наприклад: новий рік або валентинка або браслет

               
BONBON - ВКонтакте BONBON на Facebook BONBON на LiveJournal BONBON на Blox Наш блог Лента новостей RSS

Новини хендмейд
Ваша електронна скринька

 

Оформити замовлення
 
• МАЙСТЕР-КЛАСИ
• НОВИЙ РІК
• СЕРТИФІКАТИ
Авторські ляльки
Аксесуари
Біжутерія
Блокноти
Весільні аксесуари
Іграшки
Інтер"єр
Картини
Косметика
Листівки
Матеріали для творчості
Обкладинки
Одяг
Посуд
Солодкі букети
Сумки


Якщо Ви знайшли помилку у тексті, - виділіть необхідну частину тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію. Дякуємо!Ми ВКонтакте

Ми на LiveJournal

Ми на Facebook

Наша участь у виставках-ярмарках хенд мейд
Бажаєте розмістити у нас свою рекламу?

Будь-ласка перегляньте наші пропозиції

Вітаємо Вас!

Якщо Ви мешкаєте у Києві, маєте бажання рекламувати свої твори на виставці БОНБОН та в змозі забезпечити якісну упаковку ваших виробів - ми з задоволенням розглянемо Ваші пропозиції.

Розміщення товарів на виставці БЕЗКОШТОВНЕ.

Крім цього для кожного товару додається комісія у розмірі 20-50% від вашого гонорару, тому прогнозуйте вихідну ціну та ймовірність реалізації Ваших робіт.

Ми можемо відмовити в розміщенні деяких творів, які не відповідають нашій концепції, без пояснення причин.

За фактом замовлення Вашого виробу, наш представник контактуватиме з Вами і домовиться про його передачу.

Отже, якщо Вас влаштовують вищенаведені вимоги, будь-ласка, надайте Вашу контактну інформацію та опис Вашіх творів за формою, що додається у вкладеному файлі. Якість заповнення полів форми безпосередньо впливає на швидкість прийняття рішення та розміщення Ваших виробів у крамничці.

Окремо необхідно надати якісні фотографії загального вигляду Ваших виробів розподільної здатності не менш ніж 1500 пікселів по вертикалі, на світлому однорідному фоні без додаткового оформлення, логотипів, підписів. Назва фото повинна співпадати з назвою Вашої роботи.

Файл для опису ваших робіт

Ваші листи надсилайте на нашу поштову скриньку


А також заповніть будь ласка нижченаведену форму.

Це дозволить нам більш ефективно співпрацювати з Вами.

Що таке хенд мейд?
Хенд мейд (хэнд мейд, hand made) - це речі, створені власноруч, якщо розуміти цей термін буквально. Але культура Хенд мейд речей дещо відрізняється від звичайного рукоділля, з якого розвинувся хенд мейд. Хенд мейд - це мистецтво створювати речі, що несуть в собі позитивну енергетику та чудовий настрій. Такий ефект досягається через те, що хенд мейдом займаються тільки ті люди, які дійсно люблять цю справу. Найчастіше, речі хенд мейд існують в одному екземплярі і є абсолютно унікальними. Навіть якщо майстер створить декілька речей, вони ніколи не будуть схожими одне на одне. Перевагою хенд-мейд є те, що речі, створені власноруч втілюють настрій і переживання майстра, чого ніколи не передадуть речі, створені машинами. Ми розуміємо, що вироби хенд мейд, запропоновані в нашій крамничці - будуть пасувати не всім. Бо хендмейд створений для людей, що цінують унікальні та "живі" речі. Тому якщо ви належите до цієї категорії - ласкаво просимо до нас!

Copyright 2010 © Подарки хенд мейд, хендмейд (handmade), Киев, хенд-мейд подарок для любимых, весенние подарки, хорошее настроение, хенд мейд, выставка Киев, интернет-выставка handmade, авторские подарки.
Усі права захищено

Rambler's Top100 Отзывы - Украинские интернет-магазины. Каталог магазинов Интернет магазины - рейтинг TopShops.com.ua. Интернет магазин - отзывы потребителей Украина онлайн